Gminny Przegląd Jasełek, Kolęd i Pastorałek oraz 27 Finał WOŚP za nami - Gmina Milejewo

Gminny Przegląd Jasełek, Kolęd i Pastorałek oraz 27 Finał WOŚP za nami

Wspaniała atmosfera, szczytny cel.

VI Gminny Przegląd Jasełek, Kolęd i Pastorałek, przeszedł do historii. W tegorocznym przeglądzie udział wzięły: Przedszkole
w Milejewie, Oddział Przedszkolny w Pomorskiej Wsi, zespół Słowiki ze Szkoły Podstawowej, Grupa kolędników z Gimnazjum, Kolędnicy ze świetlic w Hucie Żuławskiej, Zalesiu i Stobojach.

Nagrody dla uczestników ufundowali, tradycyjnie, Wójt Gminy Milejewo –
Krzysztof Szumała oraz Konsul Honorowy Wielkiego Księstwa Luksemburga –
mec. Tomasz Kopoczyński.

Przegląd był połączony z 27 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Sztabik WOŚP znajdował się w Szkole Podstawowej, gdzie przez cały piątek odbywały się loterie i licytacje. Ogromnym powodzeniem cieszyły się ciasta przygotowane przez rodziców a wszystkie gadżety WOŚP ( kubki, koszulki, kalendarze, smycze, worki ) zostały wylicytowane przez licznie przybyłych gości. Również stowarzyszenia z Rychnów i Zalesia, przeznaczyły znaczne kwoty, zgromadzone w swoich miejscowościach, na rzecz 27 Finału WOŚP.

Serdecznie dziękujemy zespołom kolędniczym, uczniom, rodzicom, nauczycielom, dyrekcji placówek oświatowych, opiekunom świetlic, członkom stowarzyszeń oraz pracownikom Urzędu Gminy, za profesjonalną oprawę, organizację i wspaniałą atmosferę.

Szczególne podziękowania kierujemy do wielkiego Przyjaciela Gminy Milejewo - Konsula Honorowego Wielkiego Księstwa Luksemburga - Pana mec. Tomasza Kopoczyńskiego, który był współfundatorem nagród.

 

Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem